Singur mod Dual Window cuple si Multimode 1 x 2, 2 x 2 topită pierdere de cuple fibra optica Lc

Singur mod Dual Window cuple si Multimode 1 x 2, 2 x 2 topită pierdere de cuple fibra optica Lc

Caracteristici Low exces pierdere Diferite de raportul de cuplare Cererile de dimensiuni compacte Termen lung de telecomunicaţii

Function

Caracteristici

Pierderea excesului low

Diferite de raportul de cuplare

Dimensiuni compacte

Aplicatii

Termen lung de telecomunicaţii

Andamp sisteme de CATV; Senzori cu fibră optică

Reţea locală

Specificaţiile de performanţă


Parametru

Caietul de sarcini

Raportul de cuplare50/50%
Port de configurare1 x 2 sau 2 x 2
Directivitate≥ 55dB
Temperatura de operare-20 a-75 ° C (-40 la 85 ° C disponibile la cerere)
Temperatura de depozitare-40 la 85 ° C
Tip fibraCorning singlemode SMF-28, DS fibra sau flexcore
Lungime de Pigtail fibră1m
Pachet dimensiuni (mm)Pachet M, N, A, B, C


Informatie de comanda


T

T
TTTTTTTTTTTT
Tip
Grad
Lungime de undă
Raport de cuplare sau atenuarea (dB)
Port
Pachet
Pigtail fibră optică stil
Tip fibra
Conector in/Out

SANDU= Cuplaj Singlemode Standard
W= Cuplu de Wideband Singlemode

S =Speciale
P
= Clasa P
ADRIAN= Un grad

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Pachet M
N= Pachet N
ADRIAN= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um goale fibra
2= 900um jacheta
3= 3mm pentru cablu

0= SMF-28
D= Fibre DS
SANDU= Speciale

0= Nici unul
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Speciale


Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de singur mod fereastră dublă cuple si multimode 1 x 2, 2 x 2 topită optică lc cuple fibrei pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: cuple de fereastră dublă modul single şi multimode 1 x 2, 2 x 2 topită fibra optica lc cuple pierderea producatori, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop