Singur modul şi Multimode Fibre Pigtail Optic Kablo Tester

Singur modul şi Multimode Fibre Pigtail Optic Kablo Tester

Fibra optica cozi sunt fabricate cu fibră multimode sau single-mode şi încheiată cu o gamă

Function

Fibra optica cozi sunt fabricate cu fibră multimode sau single-mode şi încheiată cu o gamă largă de conectori SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST şi MTRJ. Alte tipuri de conector, de asemenea, sunt disponibile la cerere.

Caracteristici:

  • Masina de lustruit asigură cea mai înaltă calitate conector terminațiile şi performanţă

  • Inserare scăzut şi pierderile prin reflexie

  • Urmărite, procedurile de testare bazate pe standarde

  • Geometrie conectori cu endfaces care sunt defecte şi contaminarea gratuit

  • Arată mai multe

Aplicatii:

  • Încheierea reţele optice prin fuziune sau despicare mecanice

  • Testarea dispozitivelor optice

  • Cablu testele de acceptare

Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de modul single şi fibră multimode Pigtail optic kablo tester pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: single-mode şi fibră multimode Pigtail optic kablo tester producătorii, fabrica, făcute în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop