Mini-polarization-insensibil-optic-izolator dual Opto Isolator Circuit Circulaor izolator Opto bord modulul

Mini-polarization-insensibil-optic-izolator dual Opto Isolator Circuit Circulaor izolator Opto bord modulul

Mini polarizare insensibil izolator optice Features 1. Izolare mare 2. Mică atenuare 3. Mari pierderi 4. Sensibilitate scăzută polarizare

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Caracteristici

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Aplicatii

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telecomunicaţii

PerformanceSpecifications

(Standard) SingleStage

Parametru

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(dB)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Lăţime de bandă

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Standard) DualStage

Parametru

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(dB)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Lăţime de bandă

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Lungime de undă

Grad

PigtailStyle

FiberLength

Pachet

În / OutConnector

ESTE = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = Premium

A = AGrade

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de mini-polarization-insensibil-optic-izolator dual opto isolator circuit circulaor izolator opto bord modulului pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: Mini-polarization-insensibil-optic-izolator dual opto izolator circuitul circulaor izolator opto bord modulul producatori, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO optice de comunicare Co, Ltd

Adresa: JinDiDa Industry Zone, Langkou industrie Pak, Dalang Street, Longhua noul District, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optice de comunicare Co, Ltd
foottop