GBIC 2km - 20km - 80km SFP Transceiver 100 speciale, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP undă

GBIC 2km - 20km - 80km SFP Transceiver 100 speciale, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP undă

Transceiver SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) OEM de detalii produs & vamale parteneriatul cu o varietate de lume clasa producătorii OEM peste 8 ani

Function

Transceiver SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Detalii produs

Partea Nunmber

SFP03-100ZX-55

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

SFP

Viteza Max date

100Mbps

Lungime de undă

1550nm

Max cablu distanta

80km

Interfata

LC duplex

Componente optice

DFB 1550nm

Tip cablu

SMF

DOM de sprijin

nu

Putere TX

-5 ~ 0dBm

Sensibilitate receptor

andlt; -34dBm

Intervalul de temperatură industriale

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

HTS-armonizate cod

8517706000

OEM andamp; Vamale

Parteneriatul cu o varietate de producători de OEM lume clasa peste 8years, Sopofiber este în măsură să ofere soluţii personalizate şi cost-eficient de înaltă calitate pentru toate nevoile şi caietul de sarcini, inclusiv proiectare optica, proiectare mecanica, placa de Circuit imprimat (PCB) aspect şi electrice proiectare, Software andamp; Firmware-ul de design, asamblare integrat, etichete specifice, etc. Cu surging vânzări şi feedback-ul clientului favorabile, Sopofiber s-a extins rapid în întreaga lume şi este de a deveni cel mai important furnizor al industriei optice de comunicare. Dacă sunteţi interesat de produsele noastre, vă rugăm să nu ezitaţi să ne contactaţi.

Ambalaje andamp; Etichetare

Acest uşor să ia şi bine protejat transceiver pachet a fost etichetate şi marcate bysopofiberas implicit. Soluţii personalizate eticheta sau pachetul sunt disponibile ca cererea.


100BASE-FX Transceiver SFP SGMII pentru porturi Gigabit Ethernet SFP (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Detalii produs

Partea Nunmber

SFP-GE-100FX

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

SFP

Viteza Max date

100Mbps

Lungime de undă

1310nm

Max cablu distanta

2km

Interfata

LC duplex

Componente optice

FP SGMII

Tip cablu

FPM

DOM de sprijin

nu

Putere TX

-19 ~-14dBm

Sensibilitate receptor

andlt; -30dBm

Intervalul de temperatură industriale

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

HTS-armonizate cod

8517706000

Transceiver SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Detalii produs

Partea Nunmber

SFP03-100LX-31

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

SFP

Viteza Max date

100Mbps

Lungime de undă

1310nm

Max cablu distanta

20km

Interfata

LC duplex

Componente optice

FP 1310nm

Tip cablu

SMF

DOM de sprijin

nu

Intervalul de temperatură industriale

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

HTS-armonizate cod

8517706000

Transceiver SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Detalii produs

Partea Nunmber

SFP03-100LX-31

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

SFP

Viteza Max date

100Mbps

Lungime de undă

1310nm

Max cablu distanta

15km

Interfata

LC duplex

Componente optice

FP 1310nm

Tip cablu

SMF

DOM de sprijin

nu

Putere TX

-15 ~-8dBm

Sensibilitate receptor

andlt; -28dBm

Intervalul de temperatură industriale

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

HTS-armonizate cod

8517706000


Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de gbic 2 km - 20 km - 80 km sfp transceiver 100 speciale, 1000basesx 1310nm 1550nm sfp lungime de undă, pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: GBIC 2km - 20km - 80km SFP transceiver speciale 100, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP undă producatori, fabrica, făcute în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO optice de comunicare Co, Ltd

Adresa: JinDiDa Industry Zone, Langkou industrie Pak, Dalang Street, Longhua noul District, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optice de comunicare Co, Ltd
foottop