Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase SFP compatibile + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase SFP compatibile + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco compatibil XFP-10G-MM-SR 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) detalii produs OEM & amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR compatibil 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Detalii produs

Cisco autentic

XFP-10G-MM-SR

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

XFP

Viteza Max date

10.3125Gbps

Lungime de undă

850nm

Max cablu distanta

300m peste OM3 FPM

Interfata

LC duplex

Componente optice

VCSEL 850nm

Tip cablu

FPM

DOM de sprijin

da

Putere TX

-3.5 ~ 5.3dBm

Sensibilitate receptor

andlt;-13dBm

Intervalul de temperatură comerciale

0-70° C (32 la 158° F)

HTS-armonizate cod

8517706000

OEM andamp; Vamale

Parteneriatul cu o varietate de producatori de clasa OEM lume peste 8 ani, Sopofiber este în măsură să ofere soluţii personalizate şi cost-eficient de înaltă calitate pentru toate nevoile şi caietul de sarcini, inclusiv proiectare optica, proiectare mecanica, placa de Circuit imprimat (PCB) aspect şi electrice proiectare, Software andamp; Firmware-ul de design, asamblare integrat, etichete specifice, etc. Cu surging vânzări şi feedback-ul clientului favorabile, Sopofiber s-a extins rapid în întreaga lume şi este de a deveni cel mai important furnizor al industriei optice de comunicare. Dacă sunteţi interesat de produsele noastre, vă rugăm să nu ezitaţi să ne contactaţi.

Ambalaje andamp; Etichetare

Acest uşor să ia şi bine protejat transceiver pachet a fost etichetate şi marcate bysopofiberas implicit. Soluţii personalizate eticheta sau pachetul sunt disponibile ca cererea.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR compatibil 10GBASE-LR/LW şi OC-192/MST-64 SR-1 XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Detalii produs

Cisco autentic

XFP-10GLR-OC192SR

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

XFP

Viteza Max date

10.3125Gbps

Lungime de undă

1310nm

Max cablu distanta

10km

Interfata

LC duplex

Componente optice

DFB 1310nm

Tip cablu

SMF

DOM de sprijin

da

Putere TX

-6 ~ 0dBm

Sensibilitate receptor

andlt;-14.5dBm

Intervalul de temperatură comerciale

0-70° C (32 la 158° F)

HTS-armonizate cod

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR compatibil 10GBASE-SR X2 Transceiver (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Detalii produs

Cisco autentic

X2-10 GB-SR

Nume furnizor

Fiberstore

Formular tip

X2

Viteza Max date

10.3125Gbps

Lungime de undă

850nm

Max cablu distanta

300m peste OM3 FPM

Interfata

SC duplex

Componente optice

VCSEL 850nm

Tip cablu

FPM

DOM de sprijin

da

Putere TX

-7.3 ~-1.2dBm

Sensibilitate receptor

andlt; -11.1dBm

Intervalul de temperatură comerciale

0-70° C (32 la 158° F)

HTS-armonizate cod

8517706000



Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase sfp compatibile + 1310nm 20km ind transceiver pentru sale de înaltă calitate şi preţ scăzut produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase compatibil SFP + 1310nm 20 km ind transceiver producatori, fabrica, făcute în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop