980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra optica conector Mux Demux modulul pentru Business Network

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra optica conector Mux Demux modulul pentru Business Network

Descriere Micro-optica WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj.

Function

Descriere
Micro-optica WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj. Acesta oferă atenuare scăzută, izolare mare canal, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic.
Caracteristici
• Low atenuare
• Pierderi mari
• Gamă largă de undă de operare
• Izolare mare Channel
• Stabilitate ridicată şi fiabilitate
• Fără epoxidice pe drumul optic
Aplicatii
• Sistem de monitorizare
• WDM reţea
• Transmiţătoare şi fibre lasere
• Fibră optică amplificator
• Instrumente de fibra optica

Specificaţiile de performanţă

Parametru

MWDM-54

MWDM-59

Trece canalul undă cuprinsă (nm)

1530~1565

1525~1600

Reflecta canal de undă (nm)

1450~1490

965~1000

Atenuare (dB)

Reflecta canal

≤0.5

≤0.7

Canal de trecere

≤0.6

≤0.9

Variaţie de pierderea inserţie

andlt; 0,3

Izolarea @Add/Drop canal

Reflecta canal

andgt; 15

andgt; 15

Canal de trecere

andgt; 25

andgt; 30

Pierderea inertion temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie (ps)

andlt; 0,1

Directivitate (dB) (de intrare pentru a adăuga, ieşire să scadă, adăuga pentru a picătură

andgt; 50

Pierderi (dB)

andgt; 55

Putere maximă de manipulare (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura de depozitare (℃)

-40~+85

Tip fibra

Corning SMF-28e fibra

Corning HI 1060 fibra la andamp comune; Reflecţie port, SMF-28e fibra portului pass

Pachet Dimention

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Caietul de sarcini se pot schimba fără notificare prealabilă.

Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.

Informatie de comanda

MWDM

X

X

X

XX

Lungime de undă

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

54 = 1550 pass/1480 reflecta
59 = 1550 pass/980 reflecta

1 = goale fibra
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifica

PDF
980/1550 1480/1550 filtru WDM

Sopofiberand #39; Micro-optice WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj.
Acesta oferă atenuare scăzută, izolare mare canal, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic.

PerformanceSpecifications

Parametru

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(dB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Izolarea

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0.005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0,1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(dB)

andgt; 50

Returnloss(dB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

() OperatingTemperature)

-20~+80

() StorageTemperature)

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Lungime de undă

FiberType

FiberLength

În / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = specifica



Specificaţiile de performanţă

Parametru

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Trece banda undă cuprinsă (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Reflecţie banda 1 gama de lungime de undă (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Reflecţie trupa 2 gama de lungime de undă (nm)

1540~1560

1480~1500

Atenuare (dB)

Reflecta canal

≤0.6

Canal de trecere

≤0.8

Trece banda Rippler (dB)

andlt; 0,3

Izolarea

Reflecta canal

andgt; 15

Canal de trecere

andgt; 30

Inserare pierderea temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie (ps)

andlt; 0,1

Directivitate (dB)

andgt; 50

Pierderi (dB)

andgt; 50

Putere maximă de manipulare (mW)

1000

Temperatura de functionare (℃)

-20~+80

Temperatura de depozitare (℃)

-40~+85

Dimensiune pachet (mm)

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Specificaţiile se pot schimba fără notificare prealabilă.

Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.

Informatie de comanda

MWDM

X

X

X

XX

Lungime de undă

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

4/35 = 1490 pass
1310andamp; 1550 reflecta
5/34 = 1550 pass
1310andamp; 1490 reflecta
34/5 = 1310andamp; 1490 trece
1550 reflecta

1 = goale fibra
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifica

PDF
1490/1310/1550nm filtru WDM


Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producători de fibra 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm optica conector mux demux modulul pentru afaceri reţea pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra optica conector mux demux modulul pentru afaceri reţea producatori, fabrica, făcute în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop