850nm/1060nm/980nm/1480nm mare-power-polarizare-insensibil Usb Optical cuplat izolator Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm mare-power-polarizare-insensibil Usb Optical cuplat izolator Ic

Izolator este un fel de componente optice, funcţia de bază este de a realiza transferul pozitiv de semnal optic, si inhiba revers lumina

Function

Izolator este un fel de componente optice, funcţia de bază este de a realiza transferul pozitiv de semnal optic, si inhiba revers lumina.

Caracteristici
• Atenuare scăzută
• Izolare ridicat
• Manipularea de mare putere
• Pierderi mari
Aplicatii
• Fibra Laser linie de monitorizare
• Instrumentar
Amplificator de fibra •
• Laborator de cercetare

Specificaţiile de performanţă

Parametrii

Unitate

Valorile

Centrul de undă (λc)

nm

1064 sau specifica

Lungime de undă de functionare

nm

±10

Izolarea Typ.Peak

dB

32~40

Izolarea min. la 23℃

dB

26

Pierdere de inserare Typ.Peak

dB

0.6

Max. Atenuare de la 23℃, λc

dB

1.0

Min. pierderi (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Pierderea dependente de polarizare, la 23℃

dB

0.15

Max. Putere optică (CW)

W

1,3,5,10,20 sau specifica

Max. Sarcina la rupere

N

5

Tip fibra

Hi1060 fibre sau fibra de LMA

Temperatura de operare

-5 la + 50

Temperatura de depozitare

-20 a-75

* Pentru aplicaţii de puls, pls discuta cu nostru.

* Dimensiunile reale pachet poate fi diferit de cel indicat în continuare desen, pentru dimensiunile exacte vă rugăm să contactaţi nostru.

Informatie de comanda

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Lungime de undă

Tip pachet

Predarea puterii

Tip conector

Geaca de fibre

Lungimea fibrei

1064 = 1064nm
S = speciale

C1 = tip C1
C2 = tip C2

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = None
S = speciale

1 = goale fibra
2 = 900um loose tube
3 = 2 mm cablu
4 = 3 mm cablu

1 = 1 m
2 = 2 m
S = specifica

PDF
Mare putere polarizare insensibil izolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Caracteristici

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplicatii

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telecomunicaţii

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Tip

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Grad

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Lungime de undă

Grad

PigtailStyle

FiberLength

Pachet

În / OutConnector

ESTE = Singlestage

UI = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850.980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Caracteristici

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. o CostEffective

Aplicatii

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. Instrumentaţie

PerformanceSpecifications

Parametru

Caietul de sarcini

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

ESTE

XX

X

X

X

XX


Lungime de undă

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

În / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = speciale


Pârghie pe vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de 850nm/1060nm/980nm/1480nm mare-power-polarizare-insensibil usb optical cuplate izolator ic pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm mare-power-polarizare-insensibil usb optical cuplat izolator ic producatori, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop