4 mod Digital Audio Out fibra optica Pon plumb Plc-repartitoare

4 mod Digital Audio Out fibra optica Pon plumb Plc-repartitoare

Splittere PLC (Planar Lightwave Circuit) sunt singur modul splittere cu un chiar split raport din fibră de intrare la mai multe fibre de ieşire.

Function

Splittere PLC (Planar Lightwave Circuit) sunt singur modul splittere cu un chiar split raport din fibră de intrare la mai multe fibre de ieşire. Numărul de scindare disponibil sunt: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16, şi 1 x 32. Splittere PLC sunt parteneri cu 900µm pierde tub fibra singlemode şi închisă sau neterminate ca pe nevoile dvs. Unconnectorized PLC splittere veni cu conectori nu pentru despicare uşor sau connectorization. Splittere Q26 PLC sunt disponibile cu alegerea dumneavoastră de conectori de fibra optica: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC şi ST/UPC.

Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de 4 modul digital audio out fibra optica plumb pon plc-repartitoare pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 4 mod audio digital în fibra optica plumb pon plc-repartitoare producatori, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop