3port Multimode 1310nm/1490nm/1550nm-filtru Wdm transmiţător Patch Panel Micro-optice de lungime de undă Divizia multiplexor metru de testare

3port Multimode 1310nm/1490nm/1550nm-filtru Wdm transmiţător Patch Panel Micro-optice de lungime de undă Divizia multiplexor metru de testare

Sopofiber' Micro-optice WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj

Function

Sopofiber' Micro-optice WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj. Acesta oferă atenuare scăzută, izolare mare canal, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic.

Caracteristici

• Gama de lungime de undă larg de exploatare

• Atenuare scăzută

• Ultra Flat largă sensibilității

• Izolare mare Channel

• Stabilitate ridicată şi fiabilitate

• Fără epoxidice pe drumul optic

Aplicatii

• Sistem de monitorizare

• WDM reţea

• Transmiţătoare şi fibra laser

• Fibră optică amplificator

• Instrumente de fibra optica

Specificaţiile de performanţă

Parametru

Caietul de sarcini

Trece canalul de undă (nm)

1500 ~ 1600 (sau 1260 ~ 1360)

Reflecta canal de undă (nm)

1260 ~ 1360 (sau 1500 ~ 1600)

Atenuare (dB)

Reflecta canal

≤0.5

Canal de trecere

≤0.6

Inserare pierderea variaţie (dB)

andlt; 0,3

Izolarea (dB)

Reflecta canal

andgt; 15

Canal de trecere

andgt; 40

Pierderea inertion temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie

andlt; 0,1

Directivitate (dB)

andgt; 50

Reveni Loss(dB)

andgt; 50

Putere maximă de manipulare (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura de depozitare (℃)

-40~+85

Dimensiune pachet (mm)

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Specificaţiile se pot schimba fără notificare prealabilă.

Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.

Informatie de comanda


MWDM

X

X

X

XX

Lungime de undă

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

35 = 1310 trece

53 = 1550 trece

1 = goale fibra

2 = 900um loose tube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = specifica



Descriere
MMWDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj. Acesta oferă atenuare scăzută, izolare mare canal, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic.

Specificaţiile de performanţă

Parametru

Caietul de sarcini

Trece canalul de undă (nm)

1500 ~ 1600 (sau 1260 ~ 1360)

Reflecta canal de undă (nm)

1260 ~ 1360 (sau 1500 ~ 1600)

Atenuare (dB)

Reflecta canal

≤0.5

Canal de trecere

≤0.6

Inserare pierderea variaţie (dB)

andlt; 0,3

Izolarea (dB)

Reflecta canal

andgt; 15

Canal de trecere

andgt; 40

Pierderea inertion temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie

andlt; 0,1

Directivitate (dB)

andgt; 50

Pierderi (dB)

andgt; 50

Putere maximă de manipulare (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura de depozitare (℃)

-40~+85

Dimensiune pachet (mm)

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Specificaţiile se pot schimba fără notificare prealabilă.

Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.

Informatie de comanda

MMWDM

XX

X

X

XX

Lungime de undă

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

35 = 1310 trece
53 = 1550 trece

1 = 50/125um MM fibra
2 = 62.5/125um MM fibra

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifica

PDF
Multimode 1310/1550nm filtru de undă Divizia multiplexor

Descriere
Micro-optice WDM utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalaj. Acesta oferă atenuare scăzută, izolare mare canal, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic.
Specificaţiile de performanţă

Parametru

Caietul de sarcini

Trece canalul de undă (nm)

1500 ~ 1600 (sau 1260 ~ 1360)

Reflecta canal de undă (nm)

1260 ~ 1360 (sau 1500 ~ 1600)

Atenuare (dB)

Reflecta canal

≤0.5

Canal de trecere

≤0.6

Inserare pierderea variaţie (dB)

andlt; 0,3

Izolarea (dB)

Reflecta canal

andgt; 15

Canal de trecere

andgt; 40

Pierderea inertion temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie

andlt; 0,1

Directivitate (dB)

andgt; 50

Pierderi (dB)

andgt; 50

Putere maximă de manipulare (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura de depozitare (℃)

-40~+85

Dimensiune pachet (mm)

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Specificaţiile se pot schimba fără notificare prealabilă.
Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.
Informatie de comanda

MWDM

X

X

X

XX


Lungime de undă

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

35 = 1310 trece
53 = 1550 trece

1 = goale fibra
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifica

PDF
filtru de 1310-1550nm 3 port WDM

Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de 3port multimode 1310nm/1490nm/1550nm-filtru wdm transmiţător patch panel micro-optice de lungime de undă Divizia multiplexor metru testarea pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 3port multimode 1310nm/1490nm/1550nm-filtru wdm transmiţător patch panel micro-optice de lungime de undă Divizia multiplexor metru testare producătorii, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO optice de comunicare Co, Ltd

Adresa: JinDiDa Industry Zone, Langkou industrie Pak, Dalang Street, Longhua noul District, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optice de comunicare Co, Ltd
foottop