1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-transceiver SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-transceiver SFP Sx Plus

1、Product introducerii: SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

Function

Introducerea 1、Product:SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

SGMII SFP este destinat aplicaţiilor de 100BASE-FX, cu build-in dispozitiv PHY sprijin interfaţă SGMII.

Standardul serial ID informaţii compatibile cu SFP MSA descrie capabilităţi de emisie-recepţie,

interfeţe standard, producator si alte informatii. Aparatul de gazdă pot accesa aceste informaţii

prin Protocolul CMOS EEPROM serial 2 fire. Pentru informaţii suplimentare, vă rugăm să consultaţi SFP multi-sursă

Acord (MSA). Transceiver-e SGMI SFP sunt 100BASE-FX mic format-Factor Pluggable (SFP) rapid

Convertorul de interfaţă Ethernet Gigabit SFP porturile.

2、Product parametru:SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

1234
5678
9101112
13141516

3. produs caracteristică:SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Construi-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, Suchas

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 de transport şi service-ul:SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

1) plată:

Livrare 2:

3) service:

5、 recomandări:SGMII SFP este un standard serial ID compatibil cu SFP MSA bază - 100 fx aplicatii design

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) MULTIPLEXING SFP

4)CWDM SFP

5) Compact SFP PESC

6)BIDI SFP SDHSONET

Descriere
Transceiver SFP gigabit + 10 este proiectat pentru a transmite şi primi optice date peste MMF/SMF.
SFP + modulul Interfața electrică este compatibil cu specificaţiile electrice SFI. Intrare de emiţător şi receptor de ieşire impedanţă este 100 ohmi diferenţial. Liniile de date intern sunt AC cuplat. Modulul oferă diferenţial rezilierea şi de a reduce modul diferential la comun de conversie pentru calitate semnal rezilierea şi scăzut IME. SFI obicei opereaza peste 200 mm materialului FR4 îmbunătăţite sau până la despre 150mmof FR4 standard cu un conector.
Caracteristici
• Interfaţă optică compliant IEEE 802.3ae
Interfața electrică • compatibil SFF-8431
• Calde Pluggable
• Consum redus de energie
• Toate-metal locuinţe pentru performanţe superioare de IME
• Advanced firmware-ul permite clientului sistemul de criptare informaţii să fie stocate în emisie-recepţie
• Cost eficient SFP + solutie, permite densitati port mai mare şi mai mare de lăţime de bandă
Aplicatii
• 10GBASE la 10.3125Gbps
• 10GBASE la 9.953Gbps
• Alte link-uri optice

Informatie de comanda

Cod

Viteza date

Distanta

Lungime de undă

Puterea de ieşire
(MC)

Sensibilitate receptor
(MC)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

<-, 15 PINI

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

<-23, APD

Y

PDF
Transceiver SFP +

Descriere
GEPON OLT Transceiver FETx-493133 x-ExCD este un modul de înaltă performanţă cu SFP pachet suportă rată de date de tipic Gbps 1,25 pentru aplicarea GEPON OLT până la 20km distanta de transmisie, itand #39; s concepute pentru întâlnirea cu IEEE Std 802.3ah™ -2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Caracteristici
• Bi-directionala SFP Transceiver singur mod
• SC recipient
• Compatibil cu IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1490nm-modul continuu 1.25Gbps transmiţător laser DFB
• 1310nm izbucni modul 1.25Gbps receptor cu APD-TIA
• Interfaţă digitală de diagnosticare conforme cu SFF-8472 V9.4
• LVPECL date de intrare /output
• A continuat modul primit semnalul puterea indicaţie (RSSI) ieşire
• Compliant cu Directiva RoHS
• Compatibil cu (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE
• Maxima ajunge la 20km
• Operare caz temperatura: standard: 0, pana la-70° C
Aplicatii
• GEPON OLT pentru aplicarea P2MP
• Reţele de acces
• Fibre la biroul de acasă, bordură, (FTTx)

Informatie de comanda:

Cod

Viteza date

Potrivit
Reţea
Cerere

Lungime de undă

Puterea de ieşire
(MC)

Receptor
Sensibilitate
(MC)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 R1310 DE DFB APD

2~7

<-28

Y

Descriere
Transceiver de ONU GEPON FEUF-314933 x-ExCD este un modul de înaltă performanţă cu SFF pachet suportă rată de date de tipic Gbps 1,25 pentru aplicarea GEPON ONU până la 20km distanta de transmisie, itand #39; s concepute pentru întâlnirea cu IEEE Std 802.3ah™ -2004. SC rececptacle sau SC pigtail este pentru interfaţă optică.
Caracteristici
• Bi-directionala SFF singur mod Transceiver
• SC sau recipient de mufă SC/PC este opţional
• Compatibil cu IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1310nm modul de spargere 1.25Gbps emitator cu FP laser
• 1490nm-modul continuu 1.25Gbps receptor cu PIN
• Interfaţă digitală de diagnosticare conforme cu SFF-8472 V9.4
• Digital Monitoting Diagnostic cu calibrare externe
• Compliant cu Directiva RoHS
• Compatibil cu (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE
• Maxima ajunge la 20km
• Operare caz temperatura: standard: 0, pana la-70° C
Aplicatii
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU pentru aplicarea P2MP
• Izbucni modul de aplicare.
• FTTx WDM acces în bandă largă

Informatie de comanda:

Cod

Viteza date

Potrivit reţea
Cerere

Lungime de undă

Puterea de ieşire

(MC)

Receptor

Sensibilitate

(MC)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PIN DE FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PIN DE FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PIN DE FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PIN DE FP R1490

-1~4

<-24

Y

Descriere
GPON ONU Transceiver FGUF-31493 x-x2CD este un modul de înaltă performanţă cu SFF 2 * 10 pachet suportă de obicei asimetric date rata 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx pentru aplicarea GPON ONU până la 20km distanta de transmisie, itand #39; s concepute pentru fibre single mode și folosite în reţele optice terminale pentru ITU-T G.984.2 clasa B + sau ITU-T G.984.2 clasa se. SC rececptacle sau SC pigtail este pentru interfaţă optică.
Caracteristici
• Bi-directionala SFF singur mod Transceiver
• SC sau recipient de mufă SC/PC este opţional
• Compatibil cu ITU-T G.984.2 clasa C + sau ITU-T G.984.2 clasa C +
• Compatibil cu SFF MSA-2000
• Interfaţă digitală de diagnosticare conforme cu SFF-8472 V10.3
• Digital Monitoting Diagnostic cu calibrare externe
• LVPECL diferenţial date intrări şi ieşiri de date CIC
• LVTTL semnalului de detectare ieşiri şi LVTTL izbucni Control
• Compatibil cu (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE
• 1310 nm izbucni modul emiţător şi receptor de a continua model 1490 nm
• 1,244 Gbps DFB diodă Laser, 2.488 Gbps APD-TIA receptor
• TSSI, TX_SD funcţie este opţional
• Maxima ajunge la 20km
• Operare caz temperatura: standard: 0, pana la-70° C
Aplicatii
• GPON ONU pentru aplicatii P2MP

Informatie de comanda

Cod

Viteza date

Potrivit
Reţea
Cerere

Lungime de undă

Ieşire
Putere
(MC)

Receptor
Sensibilitate
(MC)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Clasa B +

T1310 R1490 DE DFB APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Clasa C +

T1310 R1490 DE DFB APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Clasa B +

T1310 R1490 DE DFB APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Clasa C +

T1310 R1490 DE DFB APD

0.5~5

<-28

Y

Descriere
GPON OLT Transceiver FGTx-49313 x-x2CD este un modul de înaltă performanţă cu SFP pachet acceptă de obicei asimetric date rata 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx pentru aplicarea GPON OLT până la 20 km distanta de transmisie, a conceput pentru fibre single mode şi folosit în reţea optică terminale pentru ITU-T G.984.2 clasa B + sau ITU-T G.984.2 clasa se. SC rececptacle.
Caracteristici
• Bi-directionala SFP Transceiver singur mod
• Hot-pluggable şi SC recipient pe SMF
• Compatibil cu ITU-T G.984.2
• Compatibil cu SFP MSA şi RoHS
• Interfaţă digitală de diagnosticare conforme cu SFF-8472 V9.4
• Izbucni modul semnal detecta iesire care este LVTTL compatibil.
• Izbucni modul primit semnalul puterea indicaţie ieşire
• Compatibil cu (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE
• 1490 nm modul continuu transmiţător laser DFB
• 1310 nm izbucni modul receptor cu APD-TIA
• Maxima ajunge la 20km
• Operare caz temperatura: standard: 0, pana la-70° C
Aplicatii
• GPON OLT pentru aplicatii P2MP
• Acces reţea
• Fibre pentru biroul de acasă, bordură,

Informatie de comanda:

Cod

Viteza date

Potrivit reţea
Cerere

Lungime de undă

Puterea de ieşire

(MC)

Receptor

Sensibilitate

(MC)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Clasa B +

T1490 R1310 DE DFB APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Clasa C +

T1490 R1310 DE DFB APD

1.5~5

<-28

Y

Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori ale glc 1310nm/1490nm/1550nm lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-transceiver sfp sx plus pentru înaltă calitate şi preţ scăzut de produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-transceiver SFP sx plus producatori, fabrica, făcute în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop