100G, 200 G HZ Multiplexing Adauga-Drop modulul multiplexor SFP Lrm echipamente

100G, 200 G HZ Multiplexing Adauga-Drop modulul multiplexor SFP Lrm echipamente

Descriere 100GHz 200GHz Multiplexing optice All-Drop multiplexor utilizeaza tehnologia de acoperire peliculă subţire şi proprietate de design

Function


Descriere
100GHz 200GHz Multiplexing optice All-Drop multiplexor utilizeaza subţire tehnologia de acoperire film şi proprietate de design din metal non-flux lipirea micro optica ambalajul pentru a realiza optic Adauga sau scadea la o lungime de undă de ITU. Acesta oferă ITU canal centrul de lungime de undă, atenuare scăzută, izolare mare canal, bandă largă pass, temperatură scăzută sensibilitate şi epoxidice liber drumul optic. Acesta poate fi folosit pentru lungimea de undă adăugaţi/scădere în sistem de reţea de telecomunicaţii.
Caracteristici
• Atenuare scăzută
• Bandă largă trece
• Izolare mare Channel
• Stabilitate ridicată şi fiabilitate
• Fără epoxidice pe drumul optic
Aplicatii
• Canal adăugaţi/scădere
• Multiplexing reţea
• Lungime de undă de rutare
• Fibră optică amplificator
Fibra optica • CATV sistem

Specificaţiile de performanţă

Parametru

MUX/DEMUX

Lungime de undă de canal (nm)

Grila de ITU

Centrul de undă precizie (nm)

±0.5

±0.1

Spaţiere de canal (nm)

100

200

Canal sensibilității (@-0.5dB lăţime de bandă (nm)

andgt; 0.22

andgt; 0,5

Atenuare de trecere canal (dB)

≤1.0

≤0.9

Atenuare de reflexie canal (dB)

≤0.6

≤0.6

Unda de canal (dB)

andlt; 0,3

Izolarea (dB)

Adiacente

andgt; 30

Non-adiacente

andgt; 40

Pierderea inertion temperatura sensibilitate (dB/℃)

andlt; 0.005

Temperatura de lungime de undă de deplasare (nm/℃)

andlt; 0.002

Pierderea de dependente de polarizare (dB)

andlt; 0,1

Polarizarea modul de dispersie

andlt; 0,1

Directivitate (dB)

andgt; 50

Pierderi (dB)

andgt; 45

Putere maximă de manipulare (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura de depozitare (℃)

-40~85

Dimensiune pachet (mm)

Φ5.5x34 (L38 pentru 900um Loose tube)

Specificaţiile se pot schimba fără notificare prealabilă.

Specificaţia de mai sus sunt pentru dispozitiv fără conector.

Informatie de comanda

MULTIPLEXING

X

XX

X

X

XX

ITU

Canal de trecere

Tip fibra

Lungimea fibrei

Conector in/Out

1 = 100 G
2 = 200 G

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = goale fibra
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
100G, 200 G Multiplexing Adauga-Drop optic Multiplexer(1x2)

Folosind vasta experienta si expertiza, SOPO este bine-cunoscut ca fiind unul dintre cei mai mari producatori de 100 g, 200 g hz multiplexing picătură Adauga modulul multiplexor sfp lrm echipament pentru sale de înaltă calitate şi preţ scăzut produse şi servicii excelente. Vă rugăm să fiţi liberi să cumpere produse ieftine din China la fabrica noastra.

Hot Tags: 100g, 200g hz Multiplexing Adauga-drop modulul multiplexor SFP lrm producatori, fabrica, fabricate în China, calitate, preţ scăzut, ieftine
Produse conexe
Contactati-ne
SOPO Optical Communication Co, Ltd.

Adresa: Zona Industriei JinDiDa, Langku Industry Pak, Strada Dalang, New District Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd.
foottop